Opublikowano . Kraj i świat | Aktualności | Pozostałe wiadomości


Pizza do firmy - doskonały sposób na głodnych pracowników

W każdej firmie panuje nieco inna kultura organizacyjna oraz obyczajowa. W firmach amerykańskich bardzo popularna jest integracja pracowników przy pizzy bądź pizza day. W polskich firmach ten trend nie jest jeszcze bardzo znany, jednak warto wprowadzić go do swojej firmy, aby zadowolić głodnych podczas pracy pracowników. Pizza na dowóz do firmy o każdej porze jest idealnym rozwiązaniem dla pracowników i pracodawców.

2021/03/pyszna-pizza-we-wroclawiu-jpg_60619cc766e8e

Pizza podczas nadgodzin

Pizza w dostawie do firmy pozwoli zapewnić pracownikom posiłek w trakcie nadgodzin, które w niektórych branżach zdarzają się stosunkowo często. Nikt nie lubi zostawać w pracy w nadgodzinach, jednak czasami jest to konieczne i nie wynika ze złej woli pracodawcy, a z aktualnych potrzeb firmy. Pracownicy nie zawsze dobrze przyjmują do wiadomości fakt, że będą musieli zostać w pracy dłużej. Szczególnie źle przyjmowane są informacje spontaniczne, przekazywane w tym samym dniu, w którym pracownicy mają pracować w nadgodzinach. Często bowiem nie mają oni wystarczających zapasów żywności ze sobą, aby móc zjeść ciepły posiłek. Pizza na zamówienie we Wrocławiu pozwoli przynajmniej trochę uprzyjemnić pracownikom czas spędzony na wykonywaniu swoich obowiązków. Każdy pracownik chętnie zje kawałek ciepłej pizzy, aby zaspokoić swój apetyt i nabrać siły do dalszej pracy. Pracodawca natomiast będzie mógł cieszyć się dobrą opinią mówiącą o tym, że dba o swoich pracowników i ich samopoczucie.

2021/03/pizzeria-wroclaw-slice-of-heaven-jpg_60619cd441f0c

Pizza day

Pracodawcy zachęcają dziś potencjalnych pracowników różnego rodzaju benefitami pozapłacowymi. Wśród nich można wymienić pakiety medyczne, bilety do kina czy karnety na siłownie. Warto jednak pamiętać, że coraz bardziej popularny staje się pizza day, podczas którego pracownicy mogą zajadać się pyszną pizzą. Pizza day ustalany jest w jeden konkretny dzień tygodnia i powtarzany przynajmniej raz w miesiącu, choć najczęściej ma on miejsce co tydzień. Pizza day to nowoczesna, firmowa tradycja, która zakłada, że pizza na dowóz zostanie dostarczona wprost pod drzwi firmy w takiej ilości, aby każdy pracownik mógł zjeść tyle pysznego placka, na ile tylko ma ochotę. Pracownicy bardzo cenią sobie benefity, z których mogą skorzystać bez względu na okoliczności. Niektóre firmy decydują się na organizację dni owocowych, jednak to właśnie pizza day cieszy się największą popularnością. Dzięki niemu nie ma konieczności przynoszenia ze sobą jedzenia do pracy, a w szczególności obiadu - zamiast niego można zjeść pyszną pizzę. Na kawałek miękkiego placka często decydują się nawet osoby będące na diecie - w końcu same z siebie nie zamówiłyby pizzy, a tak mogą zjeść pizzę bez wyrzutów sumienia.

2021/03/pizzeria-z-pizza-na-dowoz-jpg_60619cde149fc

Pizza w nocy

Zamawianie pizzy w późnych godzinach nocnych zwykle nie kojarzy się z pracą, a z przebywaniem w domowym zaciszu. Może jednak zdarzyć się sytuacja, w której nadgodziny pracowników znacznie się przedłużą. Nierzadko przecież pracownicy opuszczają zakład pracy we wczesnych godzinach porannych, po nocy pełnej pracy. Tymczasem nie można przecież zostawić pracowników samych sobie - konieczne jest zapewnienie im ciepłego posiłku, dzięki któremu nie będą głodni, nawet w nocy. Rozwiązaniem jest pizza w godzinach nocnych z dostawą, nawet w bardzo późnym czasie - około 2 czy 3 w nocy. Nocna pizzeria we Wrocławiu zapewni pracownikom pyszny posiłek bez względu na porę. Dodatkowo pizza w dostawie w godzinach nocnych sprawdzi się w sytuacji, gdy w firmie odbywa się impreza. Nierzadko przeciąga się ona do późnych godzin, gdy brakuje już przekąsek czy ciepłych dań. Najlepszym rozwiązaniem jest więc zamówienie pizzy dla każdego, kto chciałby kontynuować dobrą zabawę po posiłku.

Dobra pizza Wrocław to pyszny placek wypełniony ulubionymi dodatkami, który coraz częściej jest spożywany w zakładach pracy. Pizza na zamówienie do pracy to również dobre rozwiązanie dla pracowników, którzy obchodzą urodziny lub odchodzą na emeryturę. Zamiast przynosić ze sobą ciasto, można poczęstować wszystkich współpracowników i szefostwo pizzą, którą z całą pewnością chętnie zjedzą o każdej porze.  

 

Artykuł sponsorowany


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.