Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Muzyka


Najnowszy utwór Amelii Andryszczyk. Romantyczno-marzycielskie "Kilka słów o mnie"

Ostrowska piosenkarka Amelia Andryszczyk na swoich serwisach streamingowych zaprezentowała najnowszy utwór pod tytułem "Kilka słów o mnie".

2021/03/mikrofon-fot-freepik-jpg_60642c48add38 Zdjęcie ilustracyjne

Amelia Andryszczyk to utalentowana piosenkarka z Ostrowi Mazowieckiej, która raz za razem udowadnia, jak wielki potencjał drzemie w jej głosie. Tym razem Amelia w roli narratora opowiada o samej sobie, jednocześnie przenosząc słuchacza do romantyczno-marzycielskiego świata, w którym pełno jest przemyśleń, uczuć i bujania w obłokach.

Słowa najnowszego utworu napisane zostały przez ostrowską artystkę i nie ciężko odnieść wrażenia, że Amelia pozwoliła sobie na wpuszczenie słuchacza do swojej strefy komfortu, dając możliwość poznać piosenkarkę jeszcze lepiej. Lekkie i przyjemne brzmienie muzyki świetnie komponuje się z aksamitnym głosem Amelii Andryszczyk, co daje satysfakcjonujący balans pomiędzy zamkniętymi oczami, a bujaniem w obłokach. W tydzień utwór "Kilka słów o mnie" na YouTube osiągnął blisko 100 tys. wyświetleń. 

Amelia Andryszczyk w utworze "Kilka słów o mnie":

Wideo: Amelia Andryszczyk / YouTube

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.