Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna


Zespół Kamińskiego chce strzelić jedną bramkę więcej

2 maja o godz. 15:00 GKS Andrzejewo rozpocznie starcie z Orłem Sypniewo. Jesienią podopieczni Łukasza Kamińskiego na własnym boisku odnotowali bezbramkowy remis.

2021/04/gks-andrzejewo-jfif_608bc6c078254

Drużyna z Andrzejewa w ostatnich dniach miała powody do radości. Rundę wiosenną rozpoczęła od porażki 4:7 z ówczesnym liderem Klasy A - Wkrą Radzanów. Po lockdownie nasi gracze dwukrotnie cieszyli się ze zwycięstw. U siebie pokonali 2:1 Wymakracz Długosiodło oraz rozbili 7:0 Orzyc Chorzele. Nawet sześć punktów w dwóch ostatnich bojach nie poprawiło ich sytuacji w tabeli. Wciąż są na przedostatnim, spadkowym miejscu.

- Plan na starcie z Orłem jest prosty. Pojedziemy do Sypniewa strzelić chociaż jedną bramkę więcej od przeciwnika. Jestem zadowolony z podejścia swoich zawodników. W każdym meczu mogę dysponować pełną kadrę. Chłopcy zostawiają "serducho" na boisku, co przekłada się na dobre wyniki - mówi Łukasz Kamiński.

Szkoleniowiec GKS Andrzejewo przyznaje, że ostatnie wyniki są lekkim zaskoczeniem. - Wiadomo, że w każdym meczu gra się o wygraną. Cieszy fakt, iż zdobyliśmy komplet punktów, ale szczerze powiedziawszy to nikt się tego nie spodziewał - dodaje.

Jesienią GKS zremisował na własnym boisku z Orłem. W starciu nie padły gole. - To było równe spotkanie. Każda z drużyn miała swoje okazję. Nasz napastnik w sytuacji sam na sam zmarnował doskonałą sytuację, natomiast zawodnik z Sypniewa nie trafił do pustej bramki z pięciu metrów. Uważam, że remis był jak najbardziej sprawiedliwym wynikiem. Teraz chcemy powalczyć o pełną pulę. Na ten moment nie mam informacji, że kogoś ma nie być, więc spodziewam się pełnej kadry - kończy Kamiński.


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.