Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna


Zespół Wilczewskiego chce punktów

Przed KS Wąsewo trudne zadanie. Ekipa Roberta Wilczewskiego zmierzy się na wyjeździe z Konopianką Konopki. Spotkanie odbędzie się 1 maja o godz. 12:30.

2021/04/ks-wasewo-jfif_608c686b59a06

Nasi gracze w ostatnich dwóch spotkaniach wywalczyli punkt, bezbramkowo remisując w derbach z Ostrovią Ostrów Mazowiecki. W miniony weekend KS przegrał 0:1 bardzo ważne starcie z Błękitnymi Raciąż. - Liczą się trzy punkty. Niestety, ale drużyny z którymi toczymy walkę o utrzymanie zaczęły odskakiwać w stawce. Zrobimy wszystko, żeby zwyciężyć i wejść na właściwe tory - mówi Robert Wilczewski.

Jesienią KS Wąsewo przegrał u siebie 3:4. - Ulegliśmy przeciwnikom bardzo pechowo. W doliczonym czasie popełniliśmy bardzo prosty błąd w defensywie. Wiem, że rywale to drużyna zdecydowanie w naszym zasięgu. Rok temu rywalizowaliśmy jeszcze na boiskach Klasy A. Zdecydowanie musimy zacząć wygrywać i mocno wierzę w to, że moi zawodnicy są na tyle zdeterminowani i w tym meczu każdy zagra na sto procent - dodaje.

Ekipa pojedzie na spotkanie w niepełnym składzie. - Jeśli chodzi o kadrę na ten mecz to jedziemy w mocno okrojonym składzie. Niestety, jak to bywa w piłce amatorskiej paru zawodników zabraknie ze względu na sprawy osobiste i drobne urazy - kończy.


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.