Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Pozostałe wiadomości


Sukces uczniów z ZS nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej (wideo)

Prace multimedialne uczniów z Zespołu Szkół nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej zostały docenione przez komisję w konkursie, dzięki czemu mogą cieszyć się tytułem laureata.

2021/01/ekonomik-jpg_6013c03c5c232

Do konkursu zgłosiły się dwa zespołu uczniów: Igor Ziemczyk z Kamilem Zawadzkim oraz Maciej Jarząbek z Katarzyną Radecką z kl. II TIA. Uczniowie zostali laureatami w konkursie, którego temat brzmiał: "Śladami kardynała Stefana Wyszyńskiego - w poszukiwaniu drogowskazów we współczesnym świecie według wartości i ideałów Prymasa Tysiąclecia. W jaki sposób możesz wykorzystać nauki kardynała Stefana Wyszyńskiego w obecnej rzeczywistości w odniesieniu do swojego życia, do życia Twojej rodziny lub społeczności, w której mieszkasz?"

Ujęcia do prac multimedialnych zostały zrobione terenie kościoła pw. Przemienienia Pańskiego w Zuzeli oraz w Muzeum poświęconym Kard. Stefanowi Wyszyńskiemu.

- Dziękujemy z całego serca ks. Jerzemu Krysztopa, który swoją pomocą i zaangażowaniem przyczynił się do naszego sukcesu! (...) Dziękujemy też parafiance Elżbiecie Wysockiej, która wzięła udział w nagraniu jednego z filmików - mówią uczniowie z ZS nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej

Filmy nagrodzonych uczniów zamieszczamy poniżej.


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.