Zbliżają się kwesty na rzecz Nikosia Wasilewskiego. Po ostatnim z incydencie z kradzieżą puszki organizatorzy zdecydowali się poinformować nas w jakich miejscach odbędzie się zbiórka pieniędzy.
Chłopiec od urodzenia walczy z rdzeniowym zanikiem mięśni (SMA-1). W internecie trwają zbiórki pieniędzy, różne licytacje na rzecz Nikosia. W najbliższych dniach potrwają zbiórki pieniędzy.
Wolontariusze będą kwestować :
- W niedzielę 20 czerwca, podczas X edycji wystawy motocykli "legendy PRL-u", start od godz. 10.00,
- W sobotę i niedzielę 19, 20 czerwca podczas MKS CUP 2021
- W niedzielę 20 czerwca przy kościele pw. Chrystusa Dobrego Pasterza w Ostrowi Mazowieckiej po mszach świętych o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 16.00, 18.00.
Dopasuj dla mnie
Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.
Informacja: zapisujemy wyłącznie wybór tematów w pamięci przeglądarki (localStorage). Możesz wyłączyć w każdej chwili.
Wybraliśmy dla Ciebie
Mieszkańcy komentują
1 wpis · Dołącz do rozmowy
Dodając komentarz, akceptujesz regulamin komentowania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.
Kochani,Nikoś już tak długo zbiera na lek-szansę na normalne życie.Brakuje wciąż prawie 2,5 miliona.Proszę,otwórzcie swoje serducha,każda złotówka ma moc,zostało 12 dni zbióki...bez Was nie zdążymy