Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Siatkówka


Rosiński i Pasek mistrzami na piasku

Znamy najlepsze pary, które wzięły dział w turnieju siatkówki plaćowej na boisku przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Ostrowi Mazowieckiej.

2021/07/img-1900-jpeg_60e1e197b0b4b

Do rywalizacji stanęło osiem zespołów, chociaż chętnych było o wiele więcej. Grano systemem do dwóch przegranych. Mistrzami zostali: Damian Rosiński i Maciej Pasek. Drugie miejsce wywalczyli Damian Kurowski Maciej Brejnak, zaś najniższe miejsce na podium padło łupem Jakuba Kośnika i Łukasza Sucheckiego.

Niebawem będziemy znali termin kolejnych zmagań.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.