Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna


Kto zastąpi Wilczewskiego? Orłowski: mamy sportowego wójta

Piłkarze KS Wąsewo utrzymali się w Klasie Okręgowej. Po raz pierwszy przed startem okresu przygotowawczego spotkają się 16 lipca.

2021/05/ks-wasewo-jpeg_60b2903e8ab76

Najważniejszym pytaniem jest to, kto poprowadzi drużynę za Roberta Wilczewskiego, który został grającym szkoleniowcem Ostrovii Ostrów Mazowiecka. - Wszystko będzie jasne w następny piątek. Wówczas przedstawimy trenera i o godz. 18:30 rozegramy sparing z Kurpikiem Kadzidło. Później będziemy mieli spotkanie integracyjne. Będzie czas na podsumowanie rozgrywek, jak również wytyczenie planów na przyszłość - mówi Zbigniew Orłowski.

Prezes KS Wąsewo przyznaje, że właśnie tego dnia będzie chciał poznać deklaracje wszystkich zawodników, którzy w ostatnim sezonie walczyli na chwałę klubu. - Bardzo cieszymy się, że zostajemy w Klasie Okręgowej. Byliśmy kopciuszkiem w tej lidze. Nie mamy co się porównywać do Narwi Ostrołęka, MKS Ciechanów czy Ostrovii. Tam są większe możliwości, ale my mamy sportowego wójta Rafała Kowalczyka. W okresie wakacyjnym będzie poprawiona murawa. Cały czas chcemy się rozwijać - dodaje Orłowski.


Zobacz gazetkę Lidla

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.