Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Wiadomości z powiatu


Spowodował śmiertelny wypadek, chwile po tym chwalił się nagraniami z karetki

Szokujące fakty. 17-latek oskarżony o umyślne spowodowanie śmierci nagrał film w karetce w drodze do szpitala, w którym żartował że "tak się kończą balety".

2021/07/spowodowal-wypadek-po-chwili-nagrywal-filmiki-z-karetki-zartujac-fot-polsat-news-jpg_60f582e94a277 Fot. Polsat News

Dziennikarze z portalu Polsat News ustalili, że młody mężczyzna już w przeszłości miał problemy z narkotykami, doszli również do filmów, które sprawca wypadku wysyłał znajomym z karetki z podpisami: "tak się kończą balety". Jak informują dziennikarze nagrania otrzymali od znajomych poszkodowanych.

17-letni Konrad K. został wypuszczony na wolność za poręczeniem majątkowym o kwocie 15 tys. złotych.

W piątek 16 lipca doszło do wypadku w miejscowości Trynosy-Osiedle. 17-latek z impetem wjechał w swoje rówieśniczki, jedna z nich zginęła na miejscu, drugą przewieziono z obrażeniami ciała do szpitala.

Jak informuje Prokuratura Okręgowa w Ostrołęce:

- Ustalono, że kierowcą motocykla był 17-letni mężczyzna, który poruszał się jednośladem bez wymaganych uprawnień najprawdopodobniej z nadmierną prędkością. Odwożąc swoją rówieśniczkę do domu stracił panowanie nad motocyklem i uderzył w stojące na poboczu dwie młode kobiety

Kierowca nie wyraził zgody na przeprowadzenie badania na stan trzeźwości, w szpitalu wykonano badania na zawartość alkoholu i środków odurzających we krwi. Kobieta podróżująca ze sprawcą wypadku była pod wpływem alkoholu.

Mężczyzna usłyszał zarzuty spowodowania umyślnego wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym oraz spowodowania obrażeń ciała drugiej z poszkodowanych. Podejrzany wyjaśnił że nie pamięta, czy przed wypadkiem spożywał alkohol oraz zasłaniał się niepamięcią do bliższych okoliczności zdarzenia.

 

 

 


Zobacz gazetkę Lidla

Wasze opinie

Sprawiedliwość   09:38, 20.07.2021

Zamknąć gnoja na 15 lat - pierd.....ne pokolenie snapow myślą, że wszystko im wolno. Ćpun i imbecyl musi zostać skazany ! Przez kilkanaście lat w więzieniu nabierze rozumu.

zxcvb   01:17, 21.07.2021

chyba bogaci starzy z jakimiś układami

szok   08:13, 21.07.2021

17-letni Konrad K. został wypuszczony na wolność za poręczeniem majątkowym o kwocie 15 tys. złotych. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kpiną!!   11:06, 21.07.2021

To jakaś masakra zginęła nie winna mlodziutka osoba a ta łajza taki wyrzut społeczeństwa będzie chodził bez karnie nie no to jest dramat ale mamy nasz PIS ,,,,PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ,,,,HEco to jest bo u nas nie ma takiego czegoś zabił i jest wolny no szok

xyz   11:56, 21.07.2021

Ciekawe jakby była to córka sędziego? Sprawiedliwość pełną gębą.

Riki   20:58, 21.07.2021

"ale mamy nasz PIS ,,,,PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ,,,, ". Ty się jebnij w łeb. Od dawna wiadomo, że sądami rządzą kolesie z PO. Jak PiS bierze się za reformę sądownictwa to ta hołota aż kwiczy. Jakim trzeba być tępym deklem, żeby mówić, że to przez PiS.

Sprawiedliwość   21:38, 21.07.2021

Gdyby komuchy z PO dalej rządziły to cała Polske by sprzedały. Teraz to prokuratura powinna dopilnować aby takie cwaniactwo i prostactwo bylo karane najwyższą karą, po to też aby przyszłe cwaniaczki wiedziały co za to grozi. Zero kultury wśród młodych, mózg wyprany przez durne aplikacje aby dowartosciowac swoje żałosne osobowości.

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.