Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Zdrowie


Brak nowych zakażeń koronawirusem w powiecie ostrowskim

Jak wynika z najnowszego raportu zakażeń koronawirusem opublikowanego na stronie rządowej, w ciągu ostatniej doby w powiecie ostrowskim nie pojawiły się nowe przypadki zachorowań.

2021/07/rekawiczki-fot-freepik-jpg_60e5741bd3df9 Zdjęcie ilustracyjne

Dane pochodzące z Ministerstwa Zdrowia w raporcie zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 z dnia 21 lipca (godz. 10.30) dotyczące powiatu ostrowskiego:

  • liczba zakażonych: 0,
  • liczba przypadków śmiertelnych: 0,
  • liczba osób objętych kwarantanną: 66,
  • liczba wykonanych testów: 46.

Ponadto z raportu szczepień przeciwko COVID-19 zaktualizowanego 21 lipca dowiadujemy się, że do tej pory w powiecie ostrowskim liczba wykonanych szczepień wyniosła 44285.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.