Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna


Młodzież z Małkini rozbiła Orlęta

Piłkarze MKS Małkinia 13 lipca rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Po trzech jednostka zaliczyli pierwszy sparing. W nim wygrali 6:0 z Orlętami Czyżew.

2021/06/mks-malkinia-jpg_60cca0eb8e01b

- Pomimo okresu wakacyjnego na razie cieszy frekwencja na treningach. W sparingu z Orlętami Czyżew wystąpiło 21 zawodników. Mecze kontrolne traktuję jako kolejną jednostkę treningową, więc wynik nie jest istotny. Sparing rozgrywany był w trzech tercjach po pół godziny. Byliśmy zespołem dominującym, długo utrzymywaliśmy się przy piłce i stwarzającym sytuację bramkowe - mówi Karol Dmochowski, szkoleniowiec MKS.

W sparingu zadebiutowało i pokazało się z dobrej strony kilku juniorów z rocznika 2003/2004, którzy mają uzupełnić skład i walczyć o miejsce w zespole z bardziej doświadczonymi zawodnikami.

MKS Małkinia - Orlęta Czyżew 6:1
Bramki: M. Rutkowski x2, M. Zawistowski x2, J. Dmochowski, A. Najgrodzki.
MKS Małkinia: K.Godlewski - K. Suszczyński, D. Pawłowski, K. Krawczyk, B. Dawidczyk - P. Maliszewski, A. Najgrodzki, M. Rutkowski, zawodnik Testowany - M. Zawistowski. B. Składanowski. Ponadto grali: J. Borowy, M. Jarząbek, J. Kalbarczyk, K. Jaworski, D. Han, J. Dmochowski, R. Tarnowski, A. Bordziak, M. Kraszewski, zawodnik testowany.


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.