Opublikowano

Zespół Spontan gwiazdą wydarzenia "Pożegnania lata" w miejscowości Boguty-Pianki

Zespół Spontan oraz Side off Band będą głównymi atrakcjami pożegnania lata w miejscowości Boguty-Pianki. Gwiazdą wieczoru będzie Patrycja
Fot. Gmina Boguty-Pianki/Facebook

Zespół Spontan oraz Side off Band będą głównymi atrakcjami pożegnania lata w miejscowości Boguty-Pianki. Gwiazdą wieczoru będzie Patrycja Runo, która jest artystką romską.

W niedzielę 5 września w miejscowości Boguty-Pianki odbędzie się "Pożegnanie lata", które rozpocznie się o godz. 14.00 od oficjalnego otwarcia festynu. Następnie odbędą się występy artystyczne dzieci i młodzieży oraz występy zespołów ludowych.

Odbędą się również koncerty artystów z różnych gatunków muzycznych. Na scenie wystąpi Andrea Lattari z włoskimi przebojami. Następnie zaprezentują się zespoły, takie jak Side off Band oraz Spontan.

Gwiazdą wieczoru będzie Patrycja Runo znana artystka romska, która jest wokalistką jak i choreografką w swoim zespole. Swoją karierę rozpoczęła mając 15 lat i gości często w programach śniadaniowych. Znana jest z utworu "Zabawa słowiańsko-cygańska" oraz "Życia nie da się powtórzyć".

Zabawę również poprowadzi zespół Spontan, który powstał w 2015 roku. Znany jest z wielu przebojów, m.in. "Szalona nastolatka", "Cudowna wspaniała" oraz "Tylko Tobie".

Program

14:00 Otwarcie festynu

14:15 Występy artystyczne dzieci i młodzieży

14:30 Występy zespołów ludowych (Laskowianki, Nadbużanie, Kwiaty Polskie, Żurawiacy, Małkinianka, Kapela Przekrój)

16:30 Koncer piosenki włoskiej - Andrea Lattari

17:30 Wręczenie nagród dzieciom

18:00 Koncert Kapeli Przekrój z Ostrołęki

19:00 Koncert zespołu Side off Band

20:00 Gwiazda wieczoru Patrycja Runo

21:00 Koncert zespołu Spontan

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz