Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Muzyka


Najnowszy utwór Amelii Andryszczyk "Znajdziesz mnie"

Ostrowska piosenkarka Amelia Andryszczyk zaprezentowała najnowszy utwór pod tytułem "Znajdziesz mnie".

2021/08/najnowszy-utwor-amelii-andryszczyk-znajdziesz-mnie-fot-amelia-andryszczyk-youtube-png_612767aa71804

Amelia Andryszczyk to utalentowana mieszkanka Ostrowi Mazowieckiej, która z każdą swoją piosenką udowadnia, jak wielki potencjał drzemie w jej głosie. Tym razem Amelia podczas piosenki zabiera słuchaczy na nocny spacer po rażącym neonami mieście.

Słowa piosenki zostały napisane przez samą Amelię Andryszczyk i można odnieść wrażenie, że dziewczyna opowiada historię osoby, która przepełniona jest wątpliwością i niepewnością.

Amelia Andryszczyk w utworze "Znajdziesz mnie".

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.