Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna


"Sasza" bohaterem ekipy Orłowskiego

KS Wąsewo przywiózł cenny punkty z boiska w Rzekuniu. Ekipa Adriana Orłowskiego bezbramkowo zremisowała z Rzekunianką.

2021/09/aleksandr-poluliakhov-jpg_613ce153dbd19

Nasi wrócili z dalekiej podróży. W 88 minucie Adam Nerek sfaulował przeciwnika. Do rzutu karnego podszedł Adrian Wołejszo. Aleksandr Poluliakhov spisał się znakomicie, broniąc uderzenie kapitana Rzekunianki, a następnie dobitkę Arkadiusza Ila.

- Przez całe spotkanie byliśmy bardzo dobrze zorganizowani. Nie pozwoliliśmy gospodarzom na stworzenie żadnej klarownej sytuacji. Nasza skuteczność jest zdecydowanie do poprawy. Mieliśmy przynajmniej trzy stuprocentowe okazje do zdobycia bramki, które niestety zmarnowaliśmy. Mimo wszystko moim graczom należy się szacunek i słowa uznania. Włożyli w starciu bardzo dużo wysiłku, którą poparli mądrą grą - mówi Adrian Orłowski, trener KS Wąsewo.

- Cieszę się, że znowu udało mi się obronić rzut karny. Nie robię statystyk, ale już wielokrotnie nie dałem pokonać się z "wapno". Grając w Ostrovii miałem znakomitą skuteczność, bo udawało się odbić średnio co drugi strzał z jedenastego metra - mówi Aleksandr Poluliakhov, 28-letni bramka KS Wąsewo, który pochodzi z Doniecka na Ukrainie.

Rzekunianka Rzekuń - KS Wąsewo 0:0
KS Wąsewo: Poluliakhov - Wargulewski, Kapica, Nerek, Godlewski, Waracki, Poleski, Rychlik Soporek, Romanik. Ponadto grali: Warszawik, Podolak, Ambroziak, Żukowski, Wróbel, Żyra.


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.