Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna


Zespół z Andrzejewa rządzi w powiecie

Sześć goli obejrzeli kibice, którzy pofatygowali się na mecz derbowy w Klasie B. GKS Andrzejewo wygrał 4:2 z Iskrą Zaręby Kościelne.

2021/04/gks-andrzejewo-dlugosiodlo-15-jpg-webp_6082de218b76b

- Część zawodników mentalnie nie dojechała na ten mecz. W szatni przestrzegałem żeby się skupić i nie stracić bramki na początku spotkania, bo da to rywalom wiatr w żagle. Niestety straciliśmy bramkę już po kilkudziesięciu sekundach po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Musieliśmy goni wynik, mimo kilku sytuacji Dopiero po pół godzinie udało się nam wyrównać po strzale Antoniaka z 18 metrów. Dobrze, że jeszcze przed przerwą wyszliśmy na prowadzenie. Po wrzucie z autu Radosława Piwońskiego głową trafił Paweł Sokołowski - mówi Łukasz Kamiński, szkoleniowiec GKS.

Tuż po zmianie stron indywidualna akcję przeprowadził Jakub Sutkowski i było 3:1. - Wydawać by się mogło, że wracamy na swoje tory, ale niestety kolejny głupi błąd kosztował nas stratę drugiej bramki. W kolejnych minutach mieliśmy przewagę, ale tylko raz udało się zdobyć gola. Nasza gra zostawiała sporo do życzenia, ale derby rządzą się swoimi prawami i trzeba przyznać drużynie Iskry, że byli bardzo zmotywowani - dodaje.

GKS Andrzejewo - Iskra Zaręby Kościelne 4:2 2:1)
Bramki: Antoniak 32', Sokołowski 38', Sutkowski 48', D. Płotczyk 78' - Turos 2', Imiński 57'.
GKS: Jastrzębski - Pac (80' Rybiński), Pękała, Rakowiecki, Kulesza (70' Radgowski), R. Piwoński, Pampuch (75' Kraszewski), Antoniak (55' Saniewski), D. Płotczyk (80' Pryczyński), Sutkowski (60' Janiszewski), Sokołowski.
Iskra: Nienałtowski - Wszołkowski (46' Imiński), Kempisty, Kraszewski, Kępisty, Kocak, Dziak (80' Kamiński), M. Płotczyk (65' Dębowski), Olszewski, Turos (70' Zalewski).


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.