Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna

MKS Małkinia jedzie do Mrozów bez połowy składu

W sobotę o godz. 15:00 piłkarze z Małkinii powalczą o punkty w starciu z Watrą Mrozy.

2021/08/malkinia-jfif_6127609290015

Podopieczni Karola Dmochowskiego w miniony weekend ulegli 2:3 Fenixowi Siennica, który jest wiceliderem Klasy Okręgowej. - Pomimo braków kadrowych, mecz był wyrównany. Uważam, że przy pełnej kadrze trzy punkty pozostałyby w Małkinii. W trakcie pierwszej połowy kontyzji doznał nasz bramkarz, a niestety rezerwowy nie dojechał na mecz. Na bramce stanął nasz zawodnik z pola. Goście po przerwie oddali dwa strzały, po których padły bramki - mówi szkoleniowiec.

Opiekun MKS do Mord nie będzie mógł zagrać pełnego składu. - Niestety, zanosi się, że znów nie wszyscy będą gotowi do gry. Choroby, kontuzje i obowiązki służbowe mogą wykluczyć z gry nawet połowę pierwszego składu. W Mrozach gra się ciężko, więc nastawiamy się na trudny mecz. Mają kilku doświadczonych graczy, którzy potrafią zrobić różnicę na boisku. Uważam, że z każdym zespołem możemy wygrać i postaramy się to zrobić - dodaje.