Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna


GKS górą, chociaż skuteczność trzeba poprawić

Czwartą wygraną w sezonie zanotowali piłkarze z Andrzejewa. GKS wygrał 3:1 z Orzem w Goworowie.

2021/10/andrzejewo-jpg_616324a715f67

Podopieczni Łukasza Kamińskiego prowadzili po strzale z dystansu Bartłomieja Antoniaka. Podwyższył Artur Antoniak, który skończył dośrodkowanie Mateusza Janiszewskiego. Gospodarze zdołali zdobyć gola kontaktowego z rzutu karnego, ale kropkę nad "i" postawił Piotr Pack, który sfinalizował centrę z rzutu wolnego Janiszewskiego.

- Mecz powinniśmy ustawić sobie już w pierwszej połowie. Niestety, zawodziła nas skuteczność. Zamiast zdobyć cztery bramki, tylko raz potrafiliśmy trafić do siatki przeciwników. Po zmianie stron również łatwo dochodziliśmy do sytuacji, ale brakowało wykończenia. W końcówce podarowaliśmy rzut karny gospodarzom i zrobiło się nerwowo. Miejscowi nabrali wiatru w żagle, ale na szczęście ich zapały zostały bardzo szybko ostudzone - mówi Łukasz Kamiński.

Szkoleniowiec przyznaje, że jego ekipa zasłużyła na zwycięstwo. - Musimy poprawić skuteczność, bo w dwóch ostatnich meczach trochę nas zawodziła - dodaje.

Orz Goworowo - GKS Andrzejewo 1:3 (0:1)
Bramki: 79' - B. Anoniak 5', A. Antoniak 60', Pac 85'.
GKS Andrzejewo: Jastrzębski - A. Antoniak, Pękała, Daniel Płotczyk, Janiszewski, Saniewski (85' Rybiński), Cackowski (75' Pac), Sutkowski (70' Murawski), Sokołowski (80' Radgowski), B. Antoniak, Damian Płotczyk.


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.