Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Wiadomości z powiatu


Projekt pt. "Razem dbamy o siebie i rozwijamy się" na terenie gminy Zaręby Kościelne

Firma Edukacyjna Szansa AZIRO realizuje projekt pt. "Razem dbamy o siebie i rozwijamy się" na terenie gminy Zaręby Kościelne.

2021/10/projekt-pt-razem-dbamy-o-siebie-i-rozwijamy-sie-na-terenie-gminy-zareby-koscielne-fot-urzad-gminy-zareby-koscielne-jpg_616405b395208 Fot. Urząd Gminy Zaręby Kościelne / Facebook

Od 1 października firma Edukacyjna Szansa AZIRO realizuje projekt pt. "Razem dbamy o siebie i rozwijamy się" w ramach Programu Operacyjnego Regionalny Program Operacyjny Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020. Program współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Społecznego a jego celem jest podniesienie kompetencji społecznych i zawodowych 80 osób w wieku 18-64 lat.

Inicjatywa ta skierowana jest głownie do kobiet, osób bezrobotnych, długotrwale bezrobotnych, osób z niepełnosprawnością, osób zagrożonych ubóstwem i/lub wykluczeniem społecznym oraz o niskich kwalifikacjach, zamieszkiwanym teren gminy Zareby Kościelne.

Podczas realizacji projektu zaplanowane jest wprowadzenie następujących form wsparcia:

• Indywidualne spotkania z profesjonalnymi doradcami zawodowymi w celu stworzenia indywidualnego planu działania; indywidualne konsultacje z psychologiem w tym: diagnoza potencjału osobowościowego, redukcja lęku, budowanie motywacji, kształtowanie kompetencji osobowych niezbędnych w procesie poszukiwania pracy; coaching kariery. Pomoc psychologa w postrzeganiu samego siebie, podniesieniu własnej wartości, samooceny, analizy sytuacji życiowej.

• Indywidualne spotkania z pośrednikiem pracy, wszechstronna pomoc w znalezieniu nowego miejsca zatrudnienia.

• Całkowicie bezpłatne szkolenia przygotowujące do pracy w określonym zawodzie dającym gwarancję zatrudnienia, gwarantujemy stypendium szkoleniowe, zwrot kosztów dojazdu.

• 3 miesięczne płatne staże zawodowe. Zapewniamy stypendium stażowe, zwrot kosztów dojazdu na staż.

Dodatkowe informacje można zdobyć podczas spotkania rekrutacyjnego, które odbędzie się w dniu 19 października o godz. 12.00 w Urzędzie Gminy Zaręby Kościelne.


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.