Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Pozostałe wiadomości


Złote Gody obchodziło 23 pary z terenu Miasta i Gminy Brok

W tym roku Jubileusz Złotych Godów z terenu Miasta i Gminy Brok obchodziło 23 pary. Uroczystość była wzbogacona o występy artystyczne.

2021/10/zlote-gody-obchodzilo-23-pary-z-terenu-miasta-i-gminy-brok-fot-urzad-miasta-i-gminy-brok-jpg_616552ea9e0e7 Fot. Urząd Gminy i Miasta Brok

W niedzielę 10 października obchodzono w Broku uroczystość Złotych Godów. Jubileusz 50-lecia Zawarcia Związku Małżeńskiego obchodziło 23 pary z terenu Miasta i Gminy Brok. Celebrowanie tego wydarzenia rozpoczęto od mszy świętej, następnie część oficjalna odbyła się w Zespole Publicznych Placówek Oświatowych w Broku.

W tym ważnym wydarzeniu udział wzięli Jubilaci wraz ze swoimi rodzinami, a także Burmistrz Gminy Brok Marek Młyński, Ksiądz Prałat Stanisław Skarżyński, Sekretarz Gminy Anna Dawidczyk, Kierownik GOPS Dorota Borowa oraz Dyrektor ZPPO w Broku Joanna Ciskowska, pracownicy Urzędu Gminy w Broku, dzieci i młodzież szkolna z nauczycielami.

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej na wniosek burmistrza w dowód uznania społecznego dla trwałości małżeństwa i rodziny przyznał Jubilatom Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Burmistrz Marek Młyński złożył życzenia wszystkim parom obchodzącym święto oraz wręczył wyjątkowe medale. Jubilaci otrzymali również listy gratulacyjne, prezenty oraz kwiaty.

Uroczystość dopełniły występy artystyczne uczniów z ZPPO w Broku. Na zakończenie wydarzenia wszyscy goście zostali zaproszeni na uroczysty obiad oraz jubileuszowy tort.


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.