Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Muzyka


Amelia Andryszczyk z kolejnym utworem "Odrobinę przykro"

Amelia Andryszczyk na swoich portalach społecznościowych i serwisach cyfrowych opublikowała najnowszy utwór pod tytułem "Odrobinę przykro".

2021/11/amelia-andryszczyk-odrobine-przykro-fot-kadr-z-filmu-amelia-andryszczyk-odrobine-przykro-youtube-png_61829be3be381 Fot. kadr z filmu Amelia Andryszczyk - Odrobinę przykro / YouTube

22 października w piątek na kanałach społecznościowych i w serwisach cyfrowych ostrowskiej piosenkarki Amelii Andryszczyk opublikowany został najnowszy utwór pod tytułem "Odrobinę przykro". Muzykę i słowa do piosenki skomponowała ostrowska wokalistka, a czym tak naprawdę dla Amelii jest najnowsza aranżacja muzyczna?

- Znasz uczucie zatraconej szansy? Czasu, którego nie da się cofnąć? Analizowania minionych Chwil? Ja znam. I o tym właśnie jest ten numer, w którym chwytam Cię za rękę, razem ruszamy na przód, uczymy się na błędach i nie zadręczamy się niepowodzeniami. Jesteśmy w tym razem, promise! - możemy przeczytać pod najnowszą piosenką na serwisie cyfrowym YouTube.

Utwór "Odrobinę przykro" Amelii Andryszczyk przesłuchać możecie poniżej:

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.