Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Policja


Osiem zarzutów wobec 17-letniego mieszkańca powiatu ostrowskiego

Policjanci zatrzymali 17-latka, który wybił szyby w drzwiach wejściowych na klatkę schodową oraz miał na sumieniu jeszcze inne przewinienia.

2021/03/kajdanki-zatrzymanie-4-jpg_6045fef2d9521 Zdjęcie ilustracyjne

W piątek 19 listopada w godz. popołudniowych policjanci z Wydziału Kryminalnego w Ostrowi Mazowieckiej zatrzymali 17-letniego mieszkańca powiatu ostrowskiego.

- Chłopak w nocy na ul. Wołodyjowskiego wybił szyby w drzwiach wejściowych na klatkę schodową o wartości ponad 1000zł. 17-latek trafił do policyjnego aresztu. Chłopak miał na sumieniu jeszcze kierowanie autem w stanie nietrzeźwości, groźby karalne oraz uszkodzenia mienia - poinformowała mł. asp. Marzena Laczkowska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej.

Materiał dowodowy, który był zebrany dzięki ostrowskim policjantom, pozwolił na przedstawienie ośmiu zarzutów. Do przestępstw doszło w przeciągu ostatnich trzech miesięcy. O wystąpienie z wnioskiem do sądu o zastosowanie środka zapobiegawczego zdecydował prokurator.

- W sobotę na posiedzeniu Sąd rozpatrzył pozytywnie wniosek i postanowił zastosować wobec 17-latka tymczasowy areszt na okres 2 miesięcy - dodaje mł. asp. Marzena Laczkowska.


Wasze opinie

Cichy   20:53, 23.11.2021

Skutki mefixu

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.