Sokół okazał się bezlitosny!

Siódmy triumf koszykarzy Sokoła Grupa Avista Ostrów Mazowiecka. Podopieczni Antonio Daykola triumfowali aż 116:60.

2021/12/20211203-120851-jpg_61abb67a201b1

Gospodarze - MUKS Piaseczno nie byli w stanie nic zrobić. Dość powiedzieć, że nasi zaczęli spotkanie od wyniku 16:0! Przełamanie po stronie miejscowych nastąpiło rzucie wolnym, jednak Sokół wygrał premierową kwartę 28:13. Podobnie było w drugiej odsłonie.

Trzecia kwarta była najbardziej wyrównana, ale nie było mowy, by MUKS Piaseczno nawiązał równorzędną walkę. Zrezygnowani gracze spod Warszawy wyraźnie odpuścili, a nasi koszykarze konsekwentnie powiększali przewagę, która na koniec wyniosła aż 56 "oczek".

MUKS Piaseczno - Sokół Grupa Avista Ostrów Mazowiecka 60:116 (13:28, 16:30, 20:25, 11:33)
MUKS Piaseczno: J. prowiński 9, J. Kempa 4, T. Wójcikowski 5, D. Zapert 1, F. Munyama 12, D. Nagodziński 3, K. Kłagisz 5, K. Mościcki 9, J. Milewski 7, P. Łazarek 4, M. Dyduch, P. Kosiarz.
Sokół: C. Karpik 20, P. Łapiński 28, P. Łysiak, P. Słoniewski 13, M. Abdelaal 12, M. Grabowski 4, M. Zozuń 14, D. Nieporęcki 24.