Jazda z nadmierną prędkością jest jedną z głównych przyczyn śmiertelnych wypadków drogowych. Ostrowscy policjanci "eliminują" z ruchu drogowego piratów.
W zeszłym roku aż 125 kierowców straciło prawo do kierowania pojazdami na trzy miesiące. Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego w Ostrowi Mazowieckiej zatrzymali prawo jazdy kierowcom, którzy swoją nierozsądną jazdą przez obszar zabudowany mogli doprowadzić do tragedii.
- Teren zabudowany to miejsce gdzie występuje większy ruch pieszych, rowerzystów dlatego kierowcy przekraczający dopuszczalną prędkość o ponad 50km/h stwarzają realne zagrożenie. Przypominamy, że od 1 czerwca 2021r. na terenie zabudowanym przez całą dobę obowiązuje max dopuszczalna prędkość 50km/h - apeluje mł. asp. Marzena Laczkowska.
Dopasuj dla mnie
Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.
Informacja: zapisujemy wyłącznie wybór tematów w pamięci przeglądarki (localStorage). Możesz wyłączyć w każdej chwili.
Wybraliśmy dla Ciebie
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz
Twoja opinia pomaga być na bieżąco
Dodając komentarz, akceptujesz regulamin komentowania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.
Rozpocznij dyskusję – napisz pierwszy komentarz poniżej.