Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna


MKS Małkinia już trenuje. Pożegnanie Dmochowskiego, inauguracja Małkińskiego

Drużyna seniorów MKS Małkinia rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej.  

2022/01/malkinia-jpg_61dd5b01e906e

Trening poprowadził Kamil Małkiński, który został nowym trenerem ekipy. Na zajęciach byli obecni zawodnicy juniorów, którzy przeszli do drużyny seniorów od rundy wiosennej i spokojnie mogą zasilić zespół. Po wielu latach pracy Zbigniewa Suchodolskiego są przygotowani do rywalizacji w piłce seniorskiej. Rocznik istniał od najmłodszych kategorii wiekowych aż nadszedł czas na zasilanie pierwszego zespołu.

Zarząd po przenalizowaniu i rozmowach z trenerami i decyzjach w związku co do możliwości zgłoszenia roczników młodzieżowych nie ma wątpliwości, że, to jest czas, aby zawodnicy zaczęli rywalizacje w piłce seniorskiej. Mało który klub poziomu MKS utrzymuję rocznik do takiego wieku. - Bardzo wierzymy, że zaprocentuje to wszystko w seniorze. Kadra się będzie krystalizować czas. Na treningu byli obecni zawodnicy na których klub zawsze może liczyć. Nie było parę osób ze względu na inne obowiązki, ale frekwencja mogła cieszyć - mówi Łukasz Fidorczuk.

Na początku treningu był obecny Karol Dmochowski. Ustępujący trener podziękował zawodnikom i zarządowi za współpracę. - Zarząd na czele z moją osobą bardzo doceniamy naszą współpracę. Dziękujemy i życzymy wszystkiego co najlepsze - dodaje.


Zobacz gazetkę Lidla

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.