Sokół poradził sobie z ekipą z Pisza

Jedenaste zwycięstwo z rzędu zespołu z Ostrowi Mazowieckiej. Sokół Grupa Avista poradził sobie z TSK Roś Pisz.

2022/01/walachowksi-jpg_61f1c6b966d77

Podopieczni Antonio Daykola nie mieli większych problemów z drużyną, która do tej pory wygrał trzy mecze. Nasi zwyciężyli w trzech z czterech kwart. Ani przez chwilę zwycięstwo nie było zagrożone. Najlepszym strzelcem Sokoła był Cezary Karpik, który rzucił 24 punkty.

Dwóch zawodników z Ostrowi zaliczył debiutanckie występy. Obaj to koszykarze pozyskani z Trójki Żyrardów. Patrick Benigni zagrał przez 18 minut i 20 sekund. Rzucił 11 punktów. 14 minut i 9 sekund zaliczył Adam Nyckowski. Oddał jeden rzut, lecz chybił.

Już w sobotę 29 stycznia o godz. 16:00 nasi zagrają w Warszawie z Energa Hutnik Koszykówka.

Sokół Grupa Avista Ostrów Maz. - TSK Roś Pisz 87:69 (28:17, 18:13, 24:22, 17:17)
Sokół: Karpik 24', Łapiński 9, Słoniewski 10, Abdellal 4, Motel 6, Nieporęcki 8, Zozuń 6, Nyckowski, Benigni 11, Kietliński, Łysiak 9.