Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | MDK


Wkrótce odbędzie się wernisaż otwierający wystawę "Język From"

Od 10 marca do 17 kwietnia w Jatkach będziemy mieli okazję podziwiać wystawę "Język From" autorstwa Ady Zielińskiej, Karoliny Tomaszewskiej oraz Joanny Sieczko.

2021/04/jatki-fot-ostrowmaz24-4-jpg_608bc7180af83 fot. Archiwum

W czwartek 10 marca w Jatkach przy ulicy Pocztowej 12 o godz. 18.00 odbędzie się wernisaż otwierający wystawę Ady Zielińskiej, Karoliny Tomaszewskiej oraz Joanny Sieczko "Język From". Wystawę będzie można podziwiać do 17 kwietnia. Wstęp na wernisaż jest wolny.

- Ada Zielińska absolwentka Warszawskiej i Gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych. Zajmuje się szeroko pojętą grafiką i ilustracją, specjalizujące się w projektowaniu okładek albumów muzycznych, plakatów, identyfikacji wizualnych itp.[...] Karolina Tomaszewska ilustratorka oraz projektantka graficzna, absolwentka Grafiki Projektowej Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Obecnie mieszka i pracuje w Warszawie.[...]Joanna Sieczko projektantka graficzna, fotografka. Mieszka i tworzy w Białymstoku. Absolwentka grafiki na Politechnice Białostockiej oraz Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku.[...] - o autorkach pisze Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckiejj.

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.