Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Muzyka


Amelia Andryszczyk z najnowszym utworem "Niepokonana"

Amelia Andryszczyk na swoich portalach społecznościowych i serwisach cyfrowych opublikowała najnowszy utwór pod tytułem "Niepokonana".

2022/03/amelia-andryszczyk-z-najnowszym-utworem-niepokonana-fot-kadr-z-filmu-amelia-andryszczyk-niepokonana-png_621f638ce553d fot. kadr z filmu Amelia Andryszczyk - Niepokonana / YouTube

25 lutego w piątek na kanałach społecznościowych i w serwisach cyfrowych ostrowskiej piosenkarki Amelii Andryszczyk opublikowany został najnowszy utwór pod tytułem "Niepokonana". Muzykę i słowa do piosenki skomponowała m.in. ostrowska wokalistka, a czym tak naprawdę dla Amelii jest najnowsza aranżacja muzyczna?

- NIEPOKONANA=GIRL POWER. Ale nie tylko! Dedykuje ten utwór każdej osobie, by poczuła, że ma w sobie siłę, mądrość, piękno oraz moje wsparcie! Razem będziemy nie do pokonania - czytamy w opisie piosenki na serwisie cyfrowym YouTube.

Utwór "Niepokonana" Amelii Andryszczyk przesłuchać możecie poniżej:

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.