Ochotnicza Straż Pożarna w Bogutach-Piankach została zadysponowana do pożaru sadzy w przewodzie kominowym.
W miejscowości Zabiele-Pikuły w poniedziałek 7 marca doszło do pożaru sadzy w przewodzie kominowym, do którego zadysponowana została Ochotnicza Straż Pożarna w Bogutach-Piankach. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, sprawdzili czujnikiem wielogazowym cały dom przed ewentualnym zagrożeniem zatrucia, a także sprawdzili pirometrem temperaturę komina, jak również wygasili piec i przewietrzyli cały dom.
W działaniach brała udział Ochotnicza Straż Pożarna w Bogutach-Piankach oraz Państwowa Straż Pożarna w Ostrowi Mazowieckiej.
![Ochotnicza Straż Pożarna w Bogutach-Piankach została zadysponowana do pożaru sadzy w przewodzie kominowym.
[foto]30532[/foto]
W miejscowości](https://www.ostrowmaz24.pl/uploads/artykuly/2022/03/pozar-sadzy-w-przewodzie-kominowym-w-miejscowosci-zabiele-pikuly-fot-osp-boguty-pianki-03-jpg_62273cb85f93c-big.webp)
💬 Komentarze (0)