Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Koncerty


Już w najbliższą sobotę koncert charytatywny. Pomóżmy uchodźcom z Ukrainy!

Wkrótce w Ogrodzie przy Bibliotece odbędzie się koncert charytatywny, podczas którego wystąpią ostrowscy artyści dla Ukrainy.

2022/03/juz-w-najblizsza-sobote-koncert-charytatywny-w-ostrowi-mazowieckiej-pomozmy-uchodzcom-z-ukrainy-fot-miejska-biblioteka-publiczna-w-ostrowi-mazowieckiej-jpg_6228575e53d1d Fot. Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrowi Mazowieckiej / Facebook

12 marca w sobotę o godz. 16.00 odbędzie koncert charytatywny "Ostrowscy artyści dla Ukrainy", który będzie miał miejsce w Ogrodzie przy Miejskiej Bibliotece, ul. 11 Listopada 8 w Ostrowi Mazowieckiej. Warto wziąć udział, miło spędzić czas podczas wystąpień oraz pomóc uchodźcom z Ukrainy. Wyjątkowe wydarzenie pozwoli zebrać środki na dalszą pomoc dla mieszkańców Ukrainy, a także zjednoczyć społeczność miasta oraz okolicznych miejscowości.

W programie przewidziany jest koncert ostrowskich artystów, a także zbiórka pieniędzy i darów dla uchodźców z Ukrainy.

Organizatorami tego przedsięwzięcia są:

  • Miasto Ostrów Mazowiecka,

  • Miejska Biblioteka Publiczna,

  • Miejski Dom Kultury,

  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej,

  • Muzeum Dom Rodziny Pileckich,

  • Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.