Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Skrzynka skarg i pochwał


Skrzynka skarg: Zdewastowane kosze na śmieci przy ścieżce rowerowej między Lidlem a Biedronką (zdjęcia)

Od jednego z naszych czytelników otrzymaliśmy wiadomość w sprawie dewastowania koszy na śmieci przy deptaku oraz ścieżce rowerowej między Lidlem a Biedronką.

2022/03/zdewastowane-kosze-na-smieci-fot-ostrowmaz24-jpg_62444a332ed73

Jeden z naszych czytelników zwrócił się do nas z prośbą o interwencję w sprawie zniszczonych koszy przy deptaku oraz ścieżce rowerowej między Lidlem a Biedronką.

- Jestem mieszkańcem domu sąsiadującego bezpośrednio ze ścieżka rowerową i deptakiem pomiędzy Lidlem a Biedronką. To, co się dzieje z dewastowaniem regularnym koszy na śmieci jest dla mnie niezrozumiałe. Miasto za nasze wspólne pieniądze podatników zagospodarowało ten obszar, a nie potrafi go dostatecznie zabezpieczyć przed wandalami. Kosze na śmieci są regularnie niszczone - całym ciągiem - po kilka na raz. Miasto remontuje, po czym po kilku dniach ktoś znów je niszczy. Monitoring - na co drugim słupie są kamery. Wydaje mi się, że działały chyba tylko po uroczystym otwarciu. Nie uświadczy się policji ani straży miejskiej. Oczywiście dewastowanie nie dzieje się w biały dzień. Nawiasem mówiąc, jak bym pierwszy lockdown to policja przyczajona w krzakach mogła pół dnia pilnować, by nikt na ścieżkę nie wyszedł. I piszę to, bo widzę to miejsce codziennie. Na koniec perełka w załącznikach - jak zaprawia się kosze. Proszę o interwencję - może media coś z tym potrafią zrobić, bo urzędnikom myślenie jeszcze na wiosnę nie do końca się uaktywniło - informuje czytelnik.

Prośbę o komentarz w tej sprawie wysłaliśmy do Urzędu Miasta Ostrów Mazowiecka. Gdy otrzymamy odpowiedź, niezwłocznie ją opublikujemy.

Wasze opinie

TenNieZnanyTyp   22:17, 30.03.2022

W całym mieście patologia i rozpieszczone dzieciaki imprezują oraz dewastują mienie i to nie tylko publiczne ,ale aferę robi się o kilka śmietników.

Mieszkaniec   09:18, 31.03.2022

Też jestem mieszkańcem Ostrowi i widzę jak miasto zmienia się moich (naszych) oczach. Są jednak ludzie, którym cięgle to przeszkadza, chyba nie są przyzwyczajeni do takich przestrzeni gdzie można bezpiecznie, kulturalnie spędzić czas z dzieckiem oraz pospacerować. Widziałem naprawione kosze za pierwszym razem, był przyspawany jeden narożnik i zamalowany ciemną farbą wyglądało to dobrze, Następne oraz kolejne złamanie takiego kosza w miejscu spawu powoduje taki efekt. Z tego co obserwowałem to niektóre z nich były naprawiane przynajmniej trzy, cztery razy. Podejrzewam, że to i tak jest rozwiązanie tymczasowe, przed ewentualna wymianą na nowe.

Hieronim   18:16, 02.04.2022

Niech zrobi te kosze osoba znająca się na ślusarstwie oraz spawaniu stali. Bo tutaj to straszna lipa, osoba usiłująca je naprawić (chyba, że drut zbrojeniowy w miejscu łączenia profili jest zgodny z dokumentacją techniczną ????) też chyba spod biedronki (MENELAOS) nie mający zielonego pojęcia o tym co robi.

Dodaj komentarzZobacz zdjęcia: Skrzynka skarg: Zdewastowane kosze na śmieci przy ścieżce rowerowej między Lidlem a Biedronką (zdjęcia)

1/8
2/8
3/8
4/8
5/8
6/8
7/8
8/8

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.