Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Zaręby Kościelne


Uwaga! Przerwa w dostawie energii elektrycznej w gminie Zaręby Kościelne

Urząd Gminy w Zarębach Kościelnych poinformował o planowanych wyłączeniach energii elektrycznej 5 maja 2022 roku w miejscowości Rostki Daćbogi.

2021/04/zarowka-prad-fot-freepik-jpg_607439d1beb3e Zdjęcie ilustracyjne

PGE Dystrybucja z powodu planowanych prac na urządzeniach elektroenergetycznych planuje wyłączenia zasilania energią elektryczną na terenie miejscowości Rostki Daćbogi w dniu 5 maja w godz. 8.30 - 14.00. Wyłączeniem objęte będą posesje od numeru 1 do 4 oraz od 5 do 16.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.