Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Policja


W Daniłowie doszło do jednego zdarzenia drogowego po drugim. Do szpitala trafiły cztery osoby

Na skrzyżowaniu w Daniłowie doszło do dwóch zdarzeń drogowych, jedno po drugim. Do szpitala w tym dniu trafiły cztery osoby.

2022/05/zdarzenie-drogowe-w-danilowie-fot-komenda-powiatowa-policji-w-ostrowi-mazowieckiej-jpg_628b5e81a371d Fot. Komenda Powiatowa Policji w Ostrowi Mazowieckiej

W piątek 20 maja na skrzyżowaniu w Daniłowie doszło do zdarzenia drogowego. Policjanci wstępnie ustalili, że 33-letni kierowca bmw z woj. podlaskiego nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 38-letniemu mężczyźnie, który kierował oplem. W wyniku zdarzenia do szpitala przewieziono kierowcę opla oraz dójkę pasażerów z bmw.

W tym samym miejscu chwilę później doszło do drugiego zdarzenia z udziałem 51-latka, który kierował chevroletem oraz 51-letniego rowerzysty. Obaj panowie są mieszkańcami powiatu ostrowskiego.

- Do szpitala przewieziono rowerzystę. Policjanci wstępnie ustalili, że kierowca chevroleta zjechał na przeciwny pas i zderzył się z rowerzystą. Kierowca prawdopodobnie zagapił się na wcześniejsze zdarzenie. Obydwaj kierujący byli trzeźwi. Okoliczności obydwu zdarzeń wyjaśniają małkińscy policjanci - informuje mł. asp. Marzena Laczkowska.

Zobacz gazetkę Lidla

Wasze opinie

Amigos   22:06, 23.05.2022

Kiedy powstanie tam rondo?

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.