Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Policja


21-letni mężczyzna używał przemocy wobec swojej partnerki. Teraz spędzi trzy miesiące w areszcie

Mieszkanka powiatu ostrowskiego stawiła się w Komendzie Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej. Jej 21-letni partner trafił do policyjnego aresztu na okres trzech miesięcy.

2021/03/kajdanki-zatrzymanie-4-jpg_6045fef2d9521 Zdjęcie ilustracyjne

W niedzielę 22 maja do Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej zgłosiła się 21-letnia kobieta. Jak poinformowała, jej od co najmniej roku trzeźwy, jak również pod wpływem alkoholu wszczynał awantury, podczas których używał wobec mieszkanki powiatu ostrowskiego przemocy fizycznej i psychicznej. Wskazywały na to powstałe u kobiety obrażenia.

- Jeszcze tego samego dnia policjanci zatrzymali sprawcę przemocy, mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Zebrany materiał dowodowy pozwolił Prokuratorowi na wystąpienie z wnioskiem o zastosowanie środka izolacji w postaci tymczasowego aresztu. Wczoraj ostrowski Sąd przychylił się do tego wniosku i postanowił umieścić 21-latka na 3 miesiące w areszcie - przekazała mł. asp. Marzena Laczkowska.

Ostrowska policja apeluje, każdy przejaw przemocy jest niepokojący, dlatego nie należy bagatelizować pierwszych symptomów, aby nie doszło do tragedii. Policjanci mają narzędzia chociażby w postaci wydania nakazu opuszczenia domu/mieszkania lub zakazu zbliżania się do pokrzywdzonej strony. 

Zobacz gazetkę Lidla

Wasze opinie

Hgw   09:25, 27.05.2022

Bandzior trafił tam gdzie jego miejsce, super!

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.