Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Zaręby Kościelne


Wójt Gminy Zaręby Kościelne została odznaczona Odznaką Honorową

Wójt Gminy Zaręby Kościelne została odznaczona przez Ministra Mariusza Kamińskiego i Wiceministra Pawła Szefernakera Odznaką Honorową za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego.

2022/05/premier2-jpg_6295c1e7206e6 Fot. Urząd Gminy Zaręby Kościelne

W poniedziałek 30 maja odbyła się uroczystość w Kancelarii Premiera, w której uczestniczyła Wójt Gminy Zaręby Kościelne Urszula Wołosiewicz. Wójt znalazła się wśród 96 samorządowców z całej Polski, którzy zostali odznaczeni przez Ministra Mariusza Kamińskiego i Wiceministra Pawła Szefernakera Odznaką Honorową za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego. 

Wójt Gminy Zaręby Kościelne Urszula Wołosiewicz została doceniona za 16 lat pracy w samorządach: powiatowym i gminnym, a także za wieloletnie zaangażowanie społeczne i pełnione funkcje w związkach zawodowych oraz kilku stowarzyszeniach. 

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.