Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Pływanie


UKS Neptun z Sekcją Ratownictwa Wodnego na obozie kondycyjnym (zdjęcia)

Uczniowski Klub Sportowy Neptun z Sekcją Ratownictwa Wodnego wziął udział w obozie kondycyjnym. Zajęcia prowadzili Ratownicy Karol i Urszula Dylewscy z Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego z Giżycka.

2022/06/img-4144-kopia-jpg_62b43f252eb45

Od 15 do 19 czerwca Uczniowski Klub Sportowy Neptun z Sekcją Ratownictwa Wodnego udał się do miejscowości Olecko na obóz kondycyjny. Dzień rozpoczynał się treningiem o godz. 7.00 na basenie, a następnie uczestnicy mieli śniadanie i zajęcia w plenerze. O godz. 20.00 miał miejsce kolejny trening na basenie. Odbyły się również zajęcia na rowerkach spinningowych, które prowadził instruktor Tomasz Domel.

Uczestnicy obozu mieli możliwość zapoznać się z podstawowym sprzętem ratowniczym, a także przypomnieć sobie zasady pierwszej pomocy ćwicząc na fantomach oraz wykonując bandażowanie. Zajęcia prowadzili Ratownicy Karol i Urszula Dylewscy z Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego z Giżycka. Obóz został zorganizowany przy pomocy finansowej Burmistrza Miasta Ostrów Mazowiecka.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Zobacz zdjęcia: UKS Neptun z Sekcją Ratownictwa Wodnego na obozie kondycyjnym (zdjęcia)

1/10
2/10
3/10
4/10
5/10
6/10
7/10
8/10
9/10
10/10

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.