Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Gminy | Gmina Ostrów Mazowiecka


Modernizacja oświetlenia ulicznego w gminie Ostrów Mazowiecka

Urząd Gminy Ostrów Mazowiecka uzyskał dofinansowanie na modernizację oświetlenia ulicznego gminy. Podpisana została umowa z wykonawcą kolejnego etapu zadania.

2022/06/modernizacja-oswietlenia-fot-urzad-gminy-ostrow-mazowiecka-jpg_62bc1678ebae2 Fot. Urząd Gminy Ostrów Mazowiecka / Facebook

W piątek 24 czerwca Wójt Gminy Ostrów Mazowiecka Waldemar Brzostek podpisał umowę z firmą Przedsiębiorstwo handlowo-usługowe "MADO" Andrzej Mróz, która będzie wykonawcą kolejnego etapu zadania pod nazwą "Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Ostrów Mazowiecka". Gmina uzyskała dofinansowanie w wysokości 2 236 140 złotych w ramach programu Rządowy Fundusz Polski Ład Program Inwestycji Strategicznych. Całkowity koszt wykonania prac wynosi 2 484 600 złotych. Realizacja planu będzie polegała na wymianie kolejnych 1884 sztuk lamp w 36 miejscowościach, a do tej pory udało się wymienić ich aż 1103 sztuki wraz z osprzętem.

Jest to ostatni etap wykonania zadania, a po jego zakończeniu wszystkie lampy w gminie Ostrów Mazowiecka zostaną zastąpione energooszczędnymi, ledowymi lampami, co poprawi widoczność i bezpieczeństwo na gminnych drogach miast i wsi.


Zobacz gazetkę Lidla

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.