Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Gmina Ostrów Mazowiecka

Gminne zawody sportowo-pożarnicze o puchar wójta gminy Ostrów Mazowiecka

Po dwuletniej przerwie rozegrane zostały gminne zawody sportowo-pożarnicze o Puchar Wójta Gminy Ostrów Mazowiecka.

2022/06/gminne-zawody-sportowo-pozarnicze-o-puchar-wojta-gminy-ostrow-mazowiecka-fot-urzad-gminy-ostrow-mazowiecka-jpg_62bc4da2e45fc Fot. Urząd Gminy Ostrów Mazowiecka / Facebook

W niedzielę 26 czerwca na boisku szkolnym w Jelonkach odbyły się po dwuletniej przerwie gminne zawody sportowo-pożarnicze o Puchar Wójta Gminy Ostrów Mazowiecka. Zawody zostały rozegrane w dwóch kategoriach: sztafeta z przeszkodami 7x50 metrów oraz ćwiczenie bojowe. W konkurencjach wzięło udział 17 drużyn Ochotniczej Straży Pożarnej, w tym jedna kobieca. Nad zmaganiami zawodników czuwała Komisja Sędziowska składająca się z przedstawicieli Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowi Mazowieckiej, której przewodniczył sędzia główny st. kpt. Rafał Kamiński.

W klasyfikacji generalnej grupy męskiej I miejsce zajęła drużyna sportowo-pożarnicza OSP Nagoszewka, II miejsce OSP Nieskórz, natomiast III OSP Jelonki. W grupie żeńskiej wystartowała drużyna OSP Jelonki, która pokazała wysoki poziom wyszkolenia.

Zwycięskie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, dyplomy oraz nagrody finansowe.