Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Muzyka


Bezpłatne konsultacje muzyczne w Miejskim Domu Kultury w Ostrowi Mazowieckiej

Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckiej zaprasza na konsultacje muzyczne z instruktorem Januszem Spaulenokiem.

2022/07/gitara-instrument-fot-freepik-jpg_62c3f9826572d Zdjęcie ilustracyjne

Jesteś miłośnikiem muzyki, a twoją pasją jest gra na instrumencie? Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckiej przygotował coś dla Ciebie! W każdy wtorek i czwartek lipca odbywają się bezpłatne konsultacje muzyczne z instruktorem Januszem Spaulenokiem. Warto przyjść i zaprezentować swoje umiejętności gry na instrumencie, dzięki temu instruktor podpowie, jaki może być kolejny etap twojego muzycznego rozwoju.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto zapisać się telefonicznie na bezpłatne konsultacje (nr tel.+48 793 808 057) lub osobiście w Miejskim Domu Kultury, który znajduje się przy ul. 3 maja 50 w Ostrowi Mazowieckiej. Konsultacje odbywają się w każdy wtorek i czwartek lipca w godz. 12.00 - 14.00.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.