Opublikowano . Powiat ostrowski | Kultura i rozrywka | Koncerty


Biesiada pod gwiazdami w Małkini Górnej (zdjęcia, wideo)

Za nami impreza pt. "Biesiada pod gwiazdami", która odbyła się w Małkini Górnej. Mieszkańcy mogli zrelaksować się i bawić przy muzyce do późnego wieczora.

2022/07/biesiada-pod-gwiazdami-w-malkini-gornej-fot-ostrowmaz24-jpg_62e57d6e0ed98

Wydarzenie rozpoczęły krótkie słowa wstępu oraz powitanie przybyłych gości. Po oficjalnej części mieszkańcy mogli zacząć biesiadowanie. Jako pierwszy na scenę wyszedł zespół ludowy "Małkinianka". Zagrali dla nas piękną i bardzo żywiołową muzykę, która pobudziła wszystkich do dalszej zabawy. Założycielem zespołu jest pan Remigiusz Pawłowicz, a duszą zespołu jest pan Tadeusz Kopaniarz, który przygrywał na akordeonie. "Małkinianka" jest zespołem pełnym radości oraz pogody ducha, dodatkową ciekawostką o zespole jest to, że zwiedzili całą północno-wschodnią Polskę i wszędzie cieszą się ogromnym zainteresowaniem i zbierają wiele oklasków.

Po żywiołowych występach "Małkinianki" przyszedł czas na gościa specjalnego - zespół Dystans, z którym zagrał biesiadnie akordeonista Tomasz Kopaniarz. Zespół dodał energii wszystkim zgromadzonym grając same największe hity i sprawił, że końcówka imprezy przebiegła w zaskakująco szybkim czasie.  "Dystans" powstał w 1990 roku i od tamtej pory stale zajmuje miejsce na muzycznym rynku. Od 1992 roku grupa wydała pięć kaset i płytę ze złotymi przebojami, które mieliśmy okazję usłyszeć podczas występu.

Koncerty zakończyły się licznymi oklaskami, a wydarzenie dobiegło końca.

Dodaj komentarzZobacz zdjęcia: Biesiada pod gwiazdami w Małkini Górnej (zdjęcia, wideo)

1/36
2/36
3/36
4/36
5/36
6/36
7/36
8/36
9/36
10/36
11/36
12/36

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.