Opublikowano . Powiat ostrowski | Kultura i rozrywka | Koncerty


Koncerty zespołów na Pikniku Rodzinnym w Nurze - pojawiły się same największe hity! (zdjęcia, wideo)

Na drugą część dnia na Pikniku Rodzinnym w Nurze zostały przygotowane koncerty trzech zespołów, które zagrały dla nas same największe hity!

2022/07/piknik-rodzinny-w-nurze-fot-ostrowmaz24-jpg_62d471e25b566

Po krótkiej przerwie zaraz po części oficjalnej zapowiedziano występ pierwszego zespołu, który miał zabawiać publikę tego dnia. Jako pierwszy na scenę wyszedł zespół Yankes, który gra głównie muzykę disco polo. Mieliśmy okazję usłyszeć utwory. Artyści zdobyli świetny kontakt z publiką i sprawili, że każdy śpiewał i tańczył razem z nimi. Zgromadzeni bawili się z zespołem do samego końca ich występu i nagrodzili wszystkich członków gromkimi brawami.

Zaraz po koncercie pierwszego zespołu powitaliśmy drugi w kolejności zespół Skaner. Skaner jest grupą muzyczną również grającą disco polo. Ich piosenki różnią się nieco od współczesnych utworów disco polo, ponieważ zespół powstał w 1993 roku i najwięcej piosenek zespołu jest kojarzonych właśnie z tamtego okresu m.in. "Pociąg do gwiazd" czy "Lato w Kołobrzegu", które usłyszeliśmy tego wieczoru. Wiele osób mogło cofnąć się w czasie do młodzieńczych lat razem z artystami i atmosfera przy muzyce zespołu Skaner była nie do opisania.

Nadszedł czas na gwiazdę wieczoru, na którą czekało zdecydowanie dużo osób. Dejw był ostatnim w programie zespołem przygotowanym na ten dzień, który zagrał dla nas koncert. Publiczność bawiła się doskonale śpiewając razem z artystami i tym akcentem zakończono część koncertową wieczoru.

Zabawa mogła jednak trwać, ponieważ zaraz po koncertach przybył DJ Rawa, który puszczał najlepszą muzykę. Można było tańczyć, śpiewać lub po prostu odpocząć po wielu atrakcjach tego dnia.

Zobacz zdjęcia: Koncerty zespołów na Pikniku Rodzinnym w Nurze - pojawiły się same największe hity! (zdjęcia, wideo)

1/49
2/49
3/49
4/49
5/49
6/49
7/49
8/49
9/49
10/49
11/49
12/49

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.