Opublikowano . Powiat ostrowski | Kultura i rozrywka | Koncerty


Koncerty zespołów na XXI Dniach Kukurydzy w Andrzejewie. Artyści zachwycili publikę swoimi występami (zdjęcia, wideo)

Za nami koncerty czterech zespołów na XXI Dniach Kukurydzy w Andrzejewie. Na scenie pojawili się Duet Karo, DEJW oraz Kometa!

2022/08/koncerty-zespolow-na-xxi-dniach-kukurydzy-fot-ostrowmaz24-jpg_63028ae202e07

Jako pierwszy w kolejności występów zespołów na scenę wystąpił zespół Duet Karo. Zespół tworzy duet małżeński przez Elżbietę oraz Stefana Witkowskich z Chorzowa. Swoim występem pobudzili publiczność do śpiewu i tańca. Zaprezentowali nam takie utwory jak: "Już na zawsze z Tobą" czy też "Żoneczka".

Po występie duetu przyszedł czas na gwiazdę wieczoru, na którą czekało bardzo dużo miłośników muzyki disco polo. Zespół DEJW praktycznie od samego początku nawiązał świetny kontakt z ludźmi i stworzył świetną atmosferę na wydarzeniu. Z głośników wybrzmiały najbardziej przebojowe utwory stworzone przez grupę.

Kolejnymi gośćmi, którzy zadbali o oprawę muzyczną na ten dzień był zespół Kometa, który zagrał dla nas swoje stare utwory w nowych aranżacjach. Powstały one po długiej przerwie jaka miała miejsce w zespole, lecz w 2013 roku powrócili, aby wydać nowy album w nowym składzie. Publiczność śpiewała i tańczyła wspominając stare piosenki artystów.Zobacz zdjęcia: Koncerty zespołów na XXI Dniach Kukurydzy w Andrzejewie. Artyści zachwycili publikę swoimi występami (zdjęcia, wideo)

1/51
2/51
3/51
4/51
5/51
6/51
7/51
8/51
9/51
10/51
11/51
12/51

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.