Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | MDK


Nowy sezon w MDK w Ostrowi Mazowieckiej nadchodzi wielkimi krokami

Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckiej zaplanował wiele nowych zajęć na nadchodzący sezon. Chętni będą mogli wziąć udział w zajęciach m.in. z grafiki komputerowej oraz ilustrowania książek.

2022/09/plakat-sezon-zajecia-druk-png_6311e42e854e1 Fot. Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckiej

W nadchodzącym sezonie, który rozpocznie się 5 września, Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckiej zaplanował wiele nowych zajęć tj.: grafika warsztatowa oraz ilustrowanie książek. W najbliższym sezonie w sekcji Akademia Młodego Aktora MDK zaplanował realizację musicalu pt. "Szaleństwo Panny Anny", który zostanie zaprezentowany podczas Day fot Art w 2023 roku. Na nadchodzący sezon zaplanowano również kolejny wyjątkowy spot reklamujący Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckiej, w którym wystąpią pracownicy oraz instruktorzy domu kultury. Sezon 2022/2023 będzie pod tytułem "Ze sztuką im do TWARZY".

Zajęcia z grafiki komputerowej mają na celu przygotowanie młodzieży do kierunku, który związany jest z grafiką na uczelniach wyższych. Natomiast zajęcia z ilustracji książki poprowadzi instruktorka Anna Pieńkos, która będzie uczyła młodzież, w jaki sposób powinno się wykonywać ilustracje w książkach wraz z wprowadzaniem różnych technik plastycznych z wykorzystaniem m.in. ołówka czy kredek.

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.