Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Zaręby Kościelne


Droga w miejscowości Kępiste-Borowe zostanie rozudowana. Koszt inwestycji wyniesie prawie 900 tys. złotych

Władze powiatu ostrowskiego podpisały umowę z wykonawcą rozbudowy drogi w miejscowości Kępiste-Borowe. Po podpisaniu umowy prace przejdą do fazy realizacji zadania.

2022/09/podpisanie-umowy-z-wykonawca-rozbudowy-drogi-fot-starostwo-powiatowe-w-ostrowi-mazowieckiej-jpg_632831df7ff9c Fot. Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej

W czwartek 15 września odbyło się podpisanie umowy pomiędzy władzami powiatu ostrowskiego a wykonawcą zadania inwestycyjnego, które polega na rozbudowie drogi nr 2614W w miejscowości Kępiste-Borowe. Wykonawcą została firma Drogi Mazowieckie sp. z o.o. z siedzibą w Ostrołęce. Planowany koszt inwestycji wyniesie 892 tys. 821.29 złotych. Zakończenie robót przewiduje się na listopad 2022 roku.

Zadanie uzyskało dotację ze środków finansowych budżetu Województwa Mazowieckiego na zadania z zakresu budowy i modernizacji dróg dojazdowych do gruntów rolnych w kwocie 350 tys. złotych. Pozostała kwota to środki powiatu ostrowskiego oraz pomoc finansowa gminy Zaręby Kościelne.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.