Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Gmina Ostrów Mazowiecka


25 uczniów wzięło udział w obozie edukacyjnym

25 uczniów zamieszkałych na terenie gminy Ostrów Mazowiecka wzięło udział w obozie edukacyjnym w ramach zadania publicznego "Wakacje z Robotami!". Zadanie dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.

2022/09/wakacje-z-robotami-fot-gmina-ostrow-maz-jpg_63295ec188158 Fot. Urząd Gminy Ostrów Mazowiecka

Od 22 do 28 sierpnia grupa 25 uczniów z terenu gminy Ostrów Mazowiecka wzięło udział w obozie edukacyjnym organizowanym przez Stowarzyszenie "Nasza Szansa" w Nagoszewce Drugiej. Obóz realizowany jest w ramach zadania pn. "Wakacje z Robotami!".

Uczniowie wzięli udział w 25-godzinnych zajęciach z robotyki i programowania. Odwiedzili Park Dinozaurów w Łebie, ruchome wydmy położone na terenie Słowińskiego Parku Narodowego oraz do Muzeum Figur Woskowych.

Zajęcia z robotyki przybliżyły uczniom zasady konstrukcji i programowania robotów. Celem realizacji zadania było pokazanie uczniom alternatywnych form spędzania wolnego czasu. Realizacja zadania możliwa była dzięki dofinansowaniu ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.

- Organizacja wyjazdu nie byłaby możliwa bez wsparcia Samorządu Województwa Mazowieckiego, z którego Stowarzyszenie „NASZA SZANSA” otrzymało dotację w kwocie 17 000,00 zł. Podziękowania należą się również firmie Canexpol Sp. z o.o. za wszelką pomoc i wsparcie w realizacji projektu. - informuje Urząd Gminy w Ostrowi Mazowieckiej.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.