Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Książka


"Książka na telefon" - usługa MBP w Ostrowi Mazowieckiej

Darmowa usługa, która oferuje dostawę książek do domu ponownie dostępna jest w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ostrowi Mazowieckiej.

2022/06/ksiazka-na-telefon-fot-miejska-biblioteka-publiczna-w-ostrowi-mazowieckiej-jpg_62a9a3027b5cd fot. Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrowi Mazowieckiej.

Usługa skierowana jest głównie do osób starszych, chorych oraz niepełnosprawnych ruchowo. Szczegóły dotyczące dostawy książek są zawarte w regulaminie dostępnym na stronie internetowej biblioteki.

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o kontakt telefoniczny z Miejską Biblioteką Publiczną im. Marii Dąbrowskiej w Ostrowi Mazowieckiej pod nr. tel. 29 74 535 19 lub 798 893 939. 

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.