Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Małkinia Górna


Złote, Diamentowe i Kamienne Gody w Małkini Górnej!

Aż 59 par z terenu gminy Małkinia Górna obchodziło w tym roku jubileusz Złotych, Diamentowych i Kamiennych Godów. 

2022/09/zlote-diamentowe-i-kamienne-gody-fot-urzad-gminy-malkinia-gorna-jpg_632c0c3d15b64 fot. Urząd Gminy Małkinia Górna

W niedzielę 18 września aż 59 par z terenu gminy Małkinia Górna świętowało 50-lecie, 60-lecie oraz 70-lecie Pożycia Małżeńskiego. Obchody rozpoczęły się mszą świętą, podczas której Jubilaci odnowili przysięgę małżeńską.

Dalsza część uroczystości miała miejsce w Szkole Podstawowej nr 2 im. Fryderyka Chopina w Małkini Górnej, gdzie wójt Bożena Kordek wręczyła medale dla Jubilatów.

Jubileusze świętowały małżeństwa, które od 2020 roku nabyły  prawa do uzyskania Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, ale ze względu na panujące w tamtym czasie obostrzenia uroczystość została przeniesiona.

- Z biegiem lat będąc małżeństwem, przeżyliście Państwo wiele szczęśliwych, radosnych i pięknych dni. Choć z pewnością w życiu bywały także chwile smutne - problemy i troski, którym wspólnie stawialiście czoła.  Każdego dnia podejmowaliście decyzje, że chcecie być ze sobą - na dobre i na złe, w zdrowiu i w chorobie, w dobrej i w złej doli. Jednak wszystkie te przeżycia, radości  i smutki umocniły Was jeszcze bardziej. - powiedziała Bożena Kordek.

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.