Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Koncerty


Koncert muzyki klasycznej w Ostrowi Mazowieckiej

W parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Ostrowi Mazowieckiej odbył się koncert muzyki klasycznej w ramach XVIII Międzynarodowego Festiwalu Kameralistyki "Sacrum et Musica".

2022/09/solistki-zaprezentowaly-wyjatkowy-talent-koncert-muzyki-klasycznej-w-ostrowi-mazowieckiej-fot-starostwo-powiatowe-w-ostrowi-mazowieckiej-jpg_6331a02dac3e5 Fot. Starostwo Powiatowe Ostrów Mazowiecka

W niedzielę 25 września o godz. 19.00 w parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Ostrowi Mazowieckiej odbył się koncert muzyki klasycznej. Przed publicznością wystąpiły solistki tj. Soyung Yu z Korei Południowej - sopran, Julia Majewska - skrzypce oraz orkiestra Filharmonia Kameralna im. Witolda Lutosławskiego w Łomży pod batutą Pascuala Cabanes Fabra z Hiszpanii. Muzycy zaprezentowali m.in.: W.A. Mozarta, H. Wieniawskiego oraz  P. Sarasate.

Uroczysty koncert honorowym patronatem objął starosta ostrowski Zbigniew Chrupek, a także burmistrz miasta Ostrów Mazowiecka Jerzy Bauer, którzy na zakończenie podziękowali za wyjątkowy występ oraz wręczyli solistkom bukiety kwiatów.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.