Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | MDK


Konferencja "Kultura pod napięciem vol. 3" w Jatkach (zdjęcia)

W Galerii Sztuki Jatki odbyła się konferencja pt. "Kultura pod napięciem vol. 3", która została zorganizowana przez Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckiej.

2022/10/konferencja-kultura-pod-napieciem-vol-3-fot-ostrowmaz24-jpg_633a8642503a0

W czwartek 29 września o godz. 10.00 w Galerii Sztuki Jatki rozpoczęła się trzecia edycja konferencji pt. "Kultura pod napięciem", która została zorganizowana przez Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckiej. Słowami wstępu konferencję oficjalnie otworzyła Marta Molska, dyrektor MDK. Po krótkim przywitaniu gości, rozpoczął się pierwszy w kolejności wykład, na którym został poruszony temat "Konsumpcjonizm i syndrom samotności vs kultura, sport i edukacja". Prelegentem była prof. Elżbieta Mączyńska, honorowa prezes Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego. 

Po pierwszym zakończonym przyszedł czas na krótką przerwę na kawę, a następnie na panel dyskusyjny pn. "Kultura odpowiedzialna społecznie", w którym wzięły udział takie osoby jak: Iwona Mirosław-Dolecka - dyrektor Żoliborskiego Domu Kultury, Miłosława Skoczek-Śliwińska - artystka, rzeźbiarka, malarka oraz projektantka biżuterii Milarte, Elwira Horosz - prezes Podlaskiego Stowarzyszenia Właścicielek Firm KKB, ambasadorka Fundacji "Pomóż Im", projektantka mody i stylistka.

Kiedy rozmowy na panelu dyskusyjnym dobiegły końca ogłoszono przerwę obiadową i wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni do piwnicy Galerii Sztuki Jatki na pyszne dania przygotowane specjalnie na tę okazję. Zaproszeni goście po zjedzeniu posiłków zostali ponownie zaproszeni na salę, aby wysłuchać ostatniego w programie wykładu na temat "Lider odpowiedzialny społecznie, a praca zespołowa", poprowadzonego przez Piotra Cieszewskiego, trenera przywództwa i wykładowcę m.in. na Uczelni Łazarskiego w Warszawie.

Zobacz zdjęcia: Konferencja "Kultura pod napięciem vol. 3" w Jatkach (zdjęcia)

1/54
2/54
3/54
4/54
5/54
6/54
7/54
8/54
9/54
10/54
11/54
12/54

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.