Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Straż pożarna


OSP Stary Lubotyń zadysponowane do miejscowego zagrożenia w Podbielu

Ochotnicza Straż Pożarna w Starym Lubotyniu została zadysponowana do usunięcia miejscowego zagrożenia w miejscowości Podbiele.

2022/10/osp-stary-lubotyn-zadysponowane-do-usuniecia-miejscowego-zagrozenia-fot-ochotnicza-straz-pozarna-w-starym-lubotyniu-jpg_633d86dd4bbe1 Fot. Ochotnicza Straż Pożarna w Starym Lubotyniu

We wtorek o godz. 17.50 Ochotnicza Straż Pożarna w Starym Lubotyniu dostała zgłoszenie o występującym miejscowym zagrożeniu w miejscowości Podbiele. Strażacy na miejscu musieli zneutralizować gniazdo os. Do działań OSP należało zabezpieczenie miejsca zdarzenia oraz usunięcie występującego zagrożenia.

W akcji brała udział jedna jednostka - OSP Stary Lubotyń.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.