Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Straż pożarna


Małkińscy strażacy uczestniczyli w ćwiczeniach z ratownictwa technicznego

Ochotnicza Straż Pożarna z Małkini Górnej uczestniczyła w ćwiczeniach z ratownictwa technicznego, które odbyły się na terenie udostępnionym przez firmę Skłodowski Spółka Jawna. 

2022/10/malkinscy-strazacy-uczestniczyli-w-cwiczeniach-z-ratownictwa-technicznego-fot-ochotnicza-straz-pozarna-w-malkini-gornej-jpg_634558c8095a4 Fot. Ochotnicza Straż Pożarna w Małkini Górnej

W sobotę 1 października Ochotnicza Straż Pożarna z Małkini Górnej wzięła udział w ćwiczeniach z ratownictwa technicznego, które zostały przeprowadzone podczas zbiórki szkoleniowej na terenie udostępnionym przez firmę Skłodowski Spółka Jawna. W związku z tym, że każdego dni na drogach naszego kraju dochodzi do zdarzeń, które związane są z wypadkami drogowymi strażacy z OSP Małkinia Górna doskonalili swoje umiejętności.

Podczas zbiórki szkoleniowej doskonalono techniki operowania narzędziami hydraulicznymi, a także uwalniania osób poszkodowanych w wyniku kolizji i wypadków komunikacyjnych. Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Małkini Górnej przećwiczyli kilka scenariuszy. 

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.