Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Straż pożarna


Małkińscy strażacy uczestniczyli w ćwiczeniach z ratownictwa technicznego

Ochotnicza Straż Pożarna z Małkini Górnej uczestniczyła w ćwiczeniach z ratownictwa technicznego, które odbyły się na terenie udostępnionym przez firmę Skłodowski Spółka Jawna. 

2022/10/malkinscy-strazacy-uczestniczyli-w-cwiczeniach-z-ratownictwa-technicznego-fot-ochotnicza-straz-pozarna-w-malkini-gornej-jpg_634558c8095a4 Fot. Ochotnicza Straż Pożarna w Małkini Górnej

W sobotę 1 października Ochotnicza Straż Pożarna z Małkini Górnej wzięła udział w ćwiczeniach z ratownictwa technicznego, które zostały przeprowadzone podczas zbiórki szkoleniowej na terenie udostępnionym przez firmę Skłodowski Spółka Jawna. W związku z tym, że każdego dni na drogach naszego kraju dochodzi do zdarzeń, które związane są z wypadkami drogowymi strażacy z OSP Małkinia Górna doskonalili swoje umiejętności.

Podczas zbiórki szkoleniowej doskonalono techniki operowania narzędziami hydraulicznymi, a także uwalniania osób poszkodowanych w wyniku kolizji i wypadków komunikacyjnych. Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Małkini Górnej przećwiczyli kilka scenariuszy. 

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.